Kalkan’da 8 Mart Kutlandı

Kalkan Belediye Başkanı Ö.Saim KARAKURT ve Kalkan’lı kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar gününü yapılan çeşitli etkinliklerle kutladı.

Kalkan Belediye Başkanı Ö.Saim KARAKURT ve Kalkan’lı kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar gününü yapılan çeşitli etkinliklerle kutladı.

Kalkan Belediyesi organizasyonu ile yapılan kutlamalar ilk olarak Belediye binasında başladı. Kalkan Belediye Başkanı Ö.Saim KARAKURT ilk önce bayan personellerinin, daha sonra Belediye binasında toplanan kadınların da Dünya Kadınlar Gününü kırmızı karanfiller ile  kutladı.

Belediye önünden başlayan yürüyüş ile Liman’da bulunan Atatürk büstüne, kadınlar tarafından çelenk ve karanfiller bırakıldı. Belediye personeli hanımlar ile birlikte Kalkan Sokaklarında dolaşan Belediye Başkanı Ö.Saim KARAKURT, bayan esnaflara ve hanımlara tek tek çiçek dağıttılar.
 
Akşam saatlerinde Atatürkçü Düşünce Derneği Kalkan Şubesinin düzenlediği yemeğe de iştirak eden KARAKURT, günün anlam ve önemini anlatan konuşmadan sonra eşi Hatice KARAKURT ile birlikte masaları dolaşarak tek tek bütün konukların Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

İlerleyen saatlerde düzenlenen organizasyonu ziyaret eden CHP Antalya Milletvekili Aday Adayları Halil ARIKAN ve Devrik KÖK ‘de hanımların bu özel gününü çiçek vererek kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir