Kalkan Spor İlk Maçını Oynadı

Kalkan tarihinin ilk Kulübü olan Kalkan Spor, geçtiğimiz Pazar günü Yeşilkemer Spor ile ilk resmi futbol karşılaşmasını oynadı.

Kalkan tarihinin ilk Kulübü olan Kalkan Spor, geçtiğimiz Pazar günü Yeşilkemer Spor ile ilk resmi futbol karşılaşmasını oynadı.

2007 yılında Kalkan’ın ilk spor kulübü olarak kurulan Kalkan Spor, Kalkan tarihinin ilk resmi müsabakasında Batı Antalya 2.Amatör Kümesindeki ilk rakibi Yeşilkemer Spor ile Ağullu Futbol Sahasında karşılaştı.

Antalya il Genel Meclisi üyesi Erol BOZCA, Kalkan Belediye Başkanı Ö.Saim KARAKURT, Mhp Kaş ilçe Başkanı Hasan BAYSAL, Kaş Genç Spor Başkanı Hüseyin KESKİN, Kalkan Spor Klübü Başkanı Hakan KALÇİN ve kalabalık taraftar topluluğunun tribünlerden izlediği tarihi müsabakaya iyi başlayan Kalkan Spor 2-0 yenik durumda olmasına rağmen durumu 2-2 ‘ye getirdi. Daha sonra oynanan güzel futbola karşılık yediği 2 talihsiz gol ile geriye düşen Kalkan Spor, maçtan 4-2 yenik ayrıldı.

Kalkan Spor daha sonra oynanacak iç maçlarını, Kalkan ve Ova Belediyesi katkıları ile yaptırılan soyunma odaları, duş ve çevre düzenlemesi bittikten sonra Ova Stadında oynayacak.

Batı Antalya 2.Amatör Kümesinde Kalkan Spor’un kalan maçları şöyle;
KORKUTELİ İDM.YURDU – KALKAN SPOR (05-06 MART)
KALKAN SPOR – ADRASAN SPOR (12-13 MART)
KORKUTELİ KÜÇÜKKÖY – KALKAN SPOR (19-20 MART)
KALKAN SPOR – TOPTAŞ SPOR (26-27 MART)
YUVASPOR – KALKAN SPOR (02-03 NİSAN)
ÇIRALI SPOR – KALKAN SPOR (09-10 NİSAN)
KALKAN SPOR – MAVİKENT BLD.SPOR (16-17 NİSAN)
SAHİLKENT BLD.SPOR – KALKAN SPOR (23-24 NİSAN)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir