Geleceğin Bilim Adamları Ankara Yolcusu

“Benim Eserim” isimli proje yarışmasında Akdeniz Bölge birincisi seçilen Kalkan İlköğretim Okulu öğrencileri Ankara’ya giderek Akdeniz bölgesini temsil edecekler

Geçtiğimiz günlerde Akdeniz Bölgesinde yapılan “Bu Benim Eserim” yarışmasına katılan, bölgedeki illerden gelen projelerle yarışan, Kalkan İlköğretim Okulu öğrencilerinden Uğur BÖLÜKBAŞI ve Mehmet Kaska, Bölgede dereceye girip Ankaradaki seçmelere gitmeye hak kazanmıştır. Ayrıca yarışmada en iyi bahis siteleri hakkında gerekli değerlendirmeler de gerçekleştirilmiştir.
“Birim Çeviricisi” isimli projeleri ile ilgi odağı olan Kalkan İlköğretim okulu öğrencileri, Akdeniz birincisi seçilerek Ankara’ya gitmeye hak kazandılar, Ankara’da Akdeniz bölgesini temsil edecek olan öğrencilere Geleceğin Bilim Adamı gözüyle bakılıyor.
“Birim Çeviricisi” adını verdikleri buluşları ile zirveyi ele geçiren Kalkan İlköğretim Okulu’nu özellikle projeyi hazırlayan ve hazırlanmasına yardım eden öğretmen, öğrenci idarecilerimizi gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir