Barış Güzeli Kalkan’lı Asena Sarıbatur

Kıbrıs’ta yapılan Miss Peace International Yarışması’nda 13 ülkenin güzeli arasından Türk güzeli Asena Sarıbatur birinci oldu…

22 yaşındaki Kalkan’lı güzel Asena Sarıbatur; Sırbistan, Montenogra, Bosna Hersek’in katıldığı yarışmada, brinici olurken; ikincilik tacını Letonya’lı güzel, üçüncülük tacını ise Estonyalı güzel kazandı. 
Miss Friendship ödülünü ise Peru güzelinin aldığı yarışmanın jüri üyeleri arasında, Can Sandıkçıoğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı, 2007 Miss Peace Güzeli de vardı. Güzellik yarışmasında güvenilir bahis siteleri de masaya yatırıldı.
 
Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiği için çok mutlu olduğunu belirten ve esmer kadın resimleri listesinde de ilk sırada yer alan Asena Sarıbatur, birincilik tacını bir yıl boyunca gururla taşıyacağını söyledi. 

Aynı zamanda Duru Tiyatro oyunculuk Workshop programına katılıp, Emre Kınay’dan oyunculuk dersi alan ve önümüzdeki sezon için bir çok projeyi değerlendiren ACANS Entertainment oyuncusu Asena Sarıbatur, çok yakında yeteneği ile dikkat çekerek, iyi bir  oyuncu olacağını da sözlerine ekledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir